Застосування програмного комплекса розробки компіляторів для паралельних обчислювальних систем в процесі навчання спеціалістів

  • Олексій Іванович Толкачов Гомельський Державний університет імені Франциска Скорини
Ключові слова: розробки компіляторів для паралельних обчислювальних систем

Анотація

Розроблений нами метод автоматизованого проектування компіляторів для обчислювальних систем з розподіленими ресурсами та програмний комплекс на його основі дозволяє реалізовувати оптимізаційні компілятори для поширеного класу паралельних архітектур. Метод базується на алгоритмі автоматичного виявлення максимального паралелізма. Програмний комплекс є універсальним по відношенню до вхідної мови та платформи. Запропонований метод проектування компіляторів що розпаралелені покривають весь цикл – від реалізації коду до архітектури. За рахунок значного зменшення трудомісткості проектування компіляторів у зрівнянні з аналогічними пристроями, програмний комплекс може використовуватись у процесі навчання спеціалістів в галузі паралельного програмування.

Біографія автора

Олексій Іванович Толкачов, Гомельський Державний університет імені Франциска Скорини
Гомельський Державний університет імені Франциска Скорини
Опубліковано
2016-05-30
Як цитувати
[1]
О. Толкачов, Застосування програмного комплекса розробки компіляторів для паралельних обчислювальних систем в процесі навчання спеціалістів, ІТКІ, vol 1, № 1, с. 79-82, Трав 2016.