Використання АСКОЕ для підвищення ефективності енерговикористання на промислових підприємствах

  • Юлія Андріївна Шуллє Вінницький національний технічний університет
  • Ігор Степанович Рогозянський Вінницький національний технічний університет
Ключові слова: автоматизована система комерційного обліку електроенергії, енерговикористання, електроенергія, промислове підприємство

Анотація

Розглянуто можливість використання автоматизованих систем комерційного обліку електроенергії (АСКОЕ) для підвищення ефективності енерговикористання на промислових підприємствах. Показано, що АСКОЕ дозволяє здійснювати точний і швидкий контроль за споживанням енергоресурсів, підвищуючи достовірність обліку і оптимізуючи витрати на енергоресурси. Об’єднання лічильників комерційного і технічного обліку в єдину систему дозволяє формувати поточний баланс електроспоживання підприємства, який є основною базою для вдосконалення нормування енергоспоживання. В АСКОЕ ведеться інтегральний облік економії наростаючим підсумком, ставляться оцінки персоналу і менеджменту, ведеться історія заходів щодо підвищення ефективності виробництва і створюється постійний зворотний зв’язок для його досконалості.

Біографії авторів

Юлія Андріївна Шуллє, Вінницький національний технічний університет
канд. техн. наук, старший викладач кафедри електротехнічних систем електроспоживання та енергетичного менеджменту
Ігор Степанович Рогозянський, Вінницький національний технічний університет
магістрант кафедри електротехнічних систем електроспоживання та енергетичного менеджменту
Опубліковано
2016-05-30
Як цитувати
[1]
Ю. Шуллє і І. Рогозянський, Використання АСКОЕ для підвищення ефективності енерговикористання на промислових підприємствах, ІТКІ, vol 35, № 1, с. 60-63, Трав 2016.